«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Звіт про методичну роботу КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради за 2017-2018 н.р.

Методична робота в 2017-2018 навчальному році була спрямована на вирішення таких завдань:

1.Створення умов для системної роботи щодо професійного становлення викладача відповідно індивідуальної траєкторії розвитку.

2.Координація в оптимальному режимі всіх форм методичної роботи на всеукраїнському, регіональному, міському рівнях, а також на рівні коледжу, циклових комісій, творчих (мобільних) робочих груп.

3.Створення умов для підтримки та впровадження сучасних інноваційних проектів.

4.Нарощування науково-методичного потенціалу серед викладачів та студентів.

5.Створення умов для активного дієвого впровадження ІКТ в начально-методичній роботі.

Над реалізацією поставлених завдань педагогічний колектив коледжу проводив системну скоординовану роботу в наступних напрямках:

Електронні ресурси.

1.Створено і практично використовується викладачами і студентами всіх відділень коледжу Online-сервіс організації навчального процесу Google Classroom.

Створено і успішно функціонують:

-віртуальні навчальні класи;

 

-класи циклових комісій коледжу;

-клас «Педагогічна практика»;

-клас «Електронні журнали»;

-клас «Профспілковий комітет працівників коледжу»;

-клас «Методичне об’єднання керівників навчальних груп»;

-електронна бібліотека коледжу;

-«Банк досягнень» викладачів коледжу;

-«Школа професійного зростання» (матеріали засідань для викладачів, які не змогли відвідати «Школу» очно);

- клас «Віртуальний методичний кабінет».


2.Створено «Віртуальний методичний кабінет» (ВМК) (окремий сайт), що виступає як багатопланове інформаційне середовище, зорієнтоване на підвищення ефективності методичної роботи, професійної компетентності педагогів (скріншот відображає напрямки роботи ВМК).

 

Міжнародні проекти.

1. У Міжнародній італійсько-українській літній школі «Проектування інклюзії: цінності, інструменти, шляхи» взяли участь 12 викладачів коледжу (Валеса І.А., Вознюк І.В., Гордійчук Н.І., Ісмаїлова Н.І., Заблоцька Т.В., Корнійчук О.О., Лагута А.В., Літкович О.Ф., Левшун О.В., Поліщук І.В., Радовець Н.Г., Уткіна О.В.).

2. Директором коледжу Лейчук А.О. було здійснено ділову поїздку в рамках італійсько-українського проекту в м. Болонья (Італія) з метою вивчення досвіду інклюзивної освіти.

 

Навчально-методичні заходи (методичні об’єднання, семінари, конференції тощо).

1.Організовано і проведено два засідання методичних об’єднання (викладачів педагогіки, психології, окремих методик та голів циклових комісій іноземних мов) ВНЗ І-ІІ акредитації Центрального регіону України. У рамках засідань було презентовано досвід роботи педагогів коледжу з актуальних питань («Вдосконалення змісту підготовки студентів» - Май Т.В., Гордійчук Н.І.; «Формування професійних інтересів у студентів» - Заблоцька Т.В.; «Організація сучасного інформаційного освітнього середовища навчального закладу» - Клоченок Д.К.; «Інноваційні проекти як засіб формування професійної компетентності» - Ісмаїлова Н.І.). Учасники засідань оцінили інноваційність та високий методичний рівень навчальних занять (Солоп Т.І., Гилярська О.І.), виступ «англійського театру» (Зайкова Л.М.) та заняття з дітьми дошкільного віку, проведені студентами-практикантами під час педагогічної практики.

 

2.Організовано і проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Джозеф Конрад: час, простір, пам'ять», присвячену 160-річчю з дня народження письменника ( ідейний натхненник та організатор – Бабійчук Т.В.), у якій взяли участь 110 студентів, педагогів, науковців з 17 міст України, а також з Німеччини, Чехії, Польщі (9 докторів наук, 30 кандидатів наук, посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, радник із гуманітарних питань Посольства Великобританії в Україні Стівен Лойст, директор Польського інституту в м. Києві Катажина Вензовська, представник Польського інституту в м. Києві Лесь Белей). З науковими доповідями на секційних засіданнях конференції виступило 11 викладачів та 23 студенти коледжу. За результатами конференції видано збірник наукових праць.

3.Організовано і проведено ІІІ студентсько-учнівську науково-практичну конференцію «Музичне мистецтво України: історія, реалії та перспективи розвитку» (організатори та відповідальні – Жеревчук І.М., Зеленянська Л.М., Григорцевич Н.П., Галів Л.В., Дубцов В.В.,). У конференції взяли участь 43 учасники з Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка, Київського національного університету культури і мистецтва, Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Житомирського державного університету імені І.Франка, Інституту мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка, Кіровоградського музичного коледжу, ЗОШ Житомирської та Вінницької областей: науковці, аспіранти, студенти, учні. У секційних засіданнях конференції взяли активну участь 16 викладачів та 24 студенти КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради.

 

4.Ефективно працювала «Школа професійного зростання», яка одночасно є активною діяльнісною формою вдосконалення професійної компетентності викладачів (у формі «майстер-класів») та «відкритою платформою» для досвідчених викладачів щодо презентації власного позитивного досвіду педагогічної діяльності.

У рамках «Школи» проведено 5 засідань на актуальні теми. ( «Методичні вимоги до сучасного заняття» - Гордійчук Н.І., «Як підготуватися до відкритого заняття» - Гордійчук Н.І., «Метод шести капелюхів мислення Едварда де Боно» - Бабійчук Т.В., «Технології розвитку критичного мислення як засіб формування інноваційної особистості. Метод «Кубування» (кубик Блума)» - Малютенко З.М., «Лепбук – новітній спосіб організації навчальної діяльності» - Лагута А.В.). Матеріали занять розміщені у «Віртуальному методичному кабінеті».

 

5.Проведено семінари-практикуми для викладачів на теми: «Використання Додатків Google: GoogleТаблиці та Google Календар» та «Використання online-сервісу створення інтерактивних мультимедійних навчальних блоків LearningApps.org» (Клоченок Д.К.), що дало змогу всім бажаючим підвищити рівень володіння ІКТ.

 

6.У рамках «тижнів циклових комісій» та «місячника» відділення «Музичне мистецтво» проведено багато цікавих заходів, які комплексно вирішують завдання науково-методичної, практичної, виховної, та профорієнтаційної роботи, а саме: дві студентські науково-практичні конференції ( з методики формування елементарних математичних уявлень – Камінська О.А., Шитікова О.П.; «Сучасні інноваційні технології в методиці розвитку мовлення у дошкільників» – Іваніцька Т.П.);«творча лабораторія» з питань організації традиційних та нетрадиційних свят і розваг в закладі дошкільної освіти з участю музичних керівників ЗДО та вчителів шкіл м. Бердичева (Літкович О.Ф., Радовець Н.Г., Лінчук В.В., Мельник Н.О.); олімпіада з інформатики (Клоченок Д.К.); квест з музично-теоретичних дисциплін із участю студентів коледжу та учнів музичної школи (Літкович О.Ф., Жеревчук І.М.).брейн-ринг із хорознавства та практики роботи з хором (Григорцевич Н.П., Топорівська І.О. ) та 54 відкритих заняття з використанням інноваційних технологій навчання на всіх відділеннях коледжу.

7.Розпочата і продовжується робота в рамках тривалого колективного педагогічного проекту «До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського» до якої виявили бажання долучитися 14 викладачів коледжу.

 

- Студентські олімпіади, конкурси

- Науково-методична робота (публікаційна активність викладачів) за 2017-2018 н.р.

- Публікаційна активність студентів за 2017-2018 н.р.

- Підвищення кваліфікації (курси, конференції, семінари, конкурси, тренінги, самоосвіта) викладачів за 2017-2018 н.р.

 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Автор: admin Переглядів: 219
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
0

Коментарі

Оголошення

Увага!!! Для коректної роботи порталу Ви повинні увійти у власний акаунт коледжу (pryklad@bpedk.com.ua).

Документи доступні лише користувачам даного типу поштової адреси!

Для входу перейдіть за посиланням: https://www.google.com/gmail/

_________________________________________

Віртуальний методичний кабінет працює у тестовому режимі!

На разі відбувається доопрацювання та усунення недоліків у роботі, а також розширення функціоналу.

Якщо Ви помітили помилки чи проблеми у роботі, просимо Вас звернутись до координатора проекту (методиста) або адміністратора сайту коледжу.

Також усі зауваження, побажання та рекомендації по роботі приймаються листами на електронну пошту: admin@bpedk.com.ua

Дякуємо за співпрацю!

Теми форуму