«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Методична робота в 2018-2019 навчальному році була спрямована на вирішення таких завдань:
- створення організаційно-педагогічних умов для оновлення освітнього процесу в контексті реформ та викликів сьогодення;
- ознайомлення педагогів із концепцією глобальної освіти як майбутньою педагогічною перспективою;
- організація роботи на основі компетентнісного підходу та освітньої інтеграції;
- сприяння забезпеченню високої якості освіти засобами інноваційних технологій навчання на загальнопедагогічному, предметному та локальному рівнях;
- координація в оптимальному режимі всіх форм методичної роботи на всеукраїнському, регіональному, міському рівнях;
- сприяння діяльнісному, практико орієнтованому підходу в організації методичних форм роботи на рівні коледжу, циклових комісій, робочих (творчих, мобільних) груп.
Продовження читайте на с. 5-25 у звіті директора КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради за підсумками 2018-2019 н.р.
Детальніше
Автор: admin Переглядів: 36

Методична робота в 2017-2018 навчальному році була спрямована на вирішення таких завдань:

1.Створення умов для системної роботи щодо професійного становлення викладача відповідно індивідуальної траєкторії розвитку.

2.Координація в оптимальному режимі всіх форм методичної роботи на всеукраїнському, регіональному, міському рівнях, а також на рівні коледжу, циклових комісій, творчих (мобільних) робочих груп.

3.Створення умов для підтримки та впровадження сучасних інноваційних проектів.

4.Нарощування науково-методичного потенціалу серед викладачів та студентів.

5.Створення умов для активного дієвого впровадження ІКТ в начально-методичній роботі.

Над реалізацією поставлених завдань педагогічний колектив коледжу проводив системну скоординовану роботу в наступних напрямках:

Електронні ресурси.

1.Створено і практично використовується викладачами і студентами всіх відділень коледжу Online-сервіс організації навчального процесу Google Classroom.

Створено і успішно функціонують:

-віртуальні навчальні класи;

 

-класи циклових комісій коледжу;

-клас «Педагогічна практика»;

-клас «Електронні журнали»;

-клас «Профспілковий комітет працівників коледжу»;

-клас «Методичне об’єднання керівників навчальних груп»;

-електронна бібліотека коледжу;

-«Банк досягнень» викладачів коледжу;

-«Школа професійного зростання» (матеріали засідань для викладачів, які не змогли відвідати «Школу» очно);

- клас «Віртуальний методичний кабінет».


2.Створено «Віртуальний методичний кабінет» (ВМК) (окремий сайт), що виступає як багатопланове інформаційне середовище, зорієнтоване на підвищення ефективності методичної роботи, професійної компетентності педагогів (скріншот відображає напрямки роботи ВМК).

 

Міжнародні проекти.

1. У Міжнародній італійсько-українській літній школі «Проектування інклюзії: цінності, інструменти, шляхи» взяли участь 12 викладачів коледжу (Валеса І.А., Вознюк І.В., Гордійчук Н.І., Ісмаїлова Н.І., Заблоцька Т.В., Корнійчук О.О., Лагута А.В., Літкович О.Ф., Левшун О.В., Поліщук І.В., Радовець Н.Г., Уткіна О.В.).

2. Директором коледжу Лейчук А.О. було здійснено ділову поїздку в рамках італійсько-українського проекту в м. Болонья (Італія) з метою вивчення досвіду інклюзивної освіти.

 

Навчально-методичні заходи (методичні об’єднання, семінари, конференції тощо).

1.Організовано і проведено два засідання методичних об’єднання (викладачів педагогіки, психології, окремих методик та голів циклових комісій іноземних мов) ВНЗ І-ІІ акредитації Центрального регіону України. У рамках засідань було презентовано досвід роботи педагогів коледжу з актуальних питань («Вдосконалення змісту підготовки студентів» - Май Т.В., Гордійчук Н.І.; «Формування професійних інтересів у студентів» - Заблоцька Т.В.; «Організація сучасного інформаційного освітнього середовища навчального закладу» - Клоченок Д.К.; «Інноваційні проекти як засіб формування професійної компетентності» - Ісмаїлова Н.І.). Учасники засідань оцінили інноваційність та високий методичний рівень навчальних занять (Солоп Т.І., Гилярська О.І.), виступ «англійського театру» (Зайкова Л.М.) та заняття з дітьми дошкільного віку, проведені студентами-практикантами під час педагогічної практики.

 

2.Організовано і проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Джозеф Конрад: час, простір, пам'ять», присвячену 160-річчю з дня народження письменника ( ідейний натхненник та організатор – Бабійчук Т.В.), у якій взяли участь 110 студентів, педагогів, науковців з 17 міст України, а також з Німеччини, Чехії, Польщі (9 докторів наук, 30 кандидатів наук, посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, радник із гуманітарних питань Посольства Великобританії в Україні Стівен Лойст, директор Польського інституту в м. Києві Катажина Вензовська, представник Польського інституту в м. Києві Лесь Белей). З науковими доповідями на секційних засіданнях конференції виступило 11 викладачів та 23 студенти коледжу. За результатами конференції видано збірник наукових праць.

3.Організовано і проведено ІІІ студентсько-учнівську науково-практичну конференцію «Музичне мистецтво України: історія, реалії та перспективи розвитку» (організатори та відповідальні – Жеревчук І.М., Зеленянська Л.М., Григорцевич Н.П., Галів Л.В., Дубцов В.В.,). У конференції взяли участь 43 учасники з Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка, Київського національного університету культури і мистецтва, Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Житомирського державного університету імені І.Франка, Інституту мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка, Кіровоградського музичного коледжу, ЗОШ Житомирської та Вінницької областей: науковці, аспіранти, студенти, учні. У секційних засіданнях конференції взяли активну участь 16 викладачів та 24 студенти КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради.

 

4.Ефективно працювала «Школа професійного зростання», яка одночасно є активною діяльнісною формою вдосконалення професійної компетентності викладачів (у формі «майстер-класів») та «відкритою платформою» для досвідчених викладачів щодо презентації власного позитивного досвіду педагогічної діяльності.

У рамках «Школи» проведено 5 засідань на актуальні теми. ( «Методичні вимоги до сучасного заняття» - Гордійчук Н.І., «Як підготуватися до відкритого заняття» - Гордійчук Н.І., «Метод шести капелюхів мислення Едварда де Боно» - Бабійчук Т.В., «Технології розвитку критичного мислення як засіб формування інноваційної особистості. Метод «Кубування» (кубик Блума)» - Малютенко З.М., «Лепбук – новітній спосіб організації навчальної діяльності» - Лагута А.В.). Матеріали занять розміщені у «Віртуальному методичному кабінеті».

 

5.Проведено семінари-практикуми для викладачів на теми: «Використання Додатків Google: GoogleТаблиці та Google Календар» та «Використання online-сервісу створення інтерактивних мультимедійних навчальних блоків LearningApps.org» (Клоченок Д.К.), що дало змогу всім бажаючим підвищити рівень володіння ІКТ.

 

6.У рамках «тижнів циклових комісій» та «місячника» відділення «Музичне мистецтво» проведено багато цікавих заходів, які комплексно вирішують завдання науково-методичної, практичної, виховної, та профорієнтаційної роботи, а саме: дві студентські науково-практичні конференції ( з методики формування елементарних математичних уявлень – Камінська О.А., Шитікова О.П.; «Сучасні інноваційні технології в методиці розвитку мовлення у дошкільників» – Іваніцька Т.П.);«творча лабораторія» з питань організації традиційних та нетрадиційних свят і розваг в закладі дошкільної освіти з участю музичних керівників ЗДО та вчителів шкіл м. Бердичева (Літкович О.Ф., Радовець Н.Г., Лінчук В.В., Мельник Н.О.); олімпіада з інформатики (Клоченок Д.К.); квест з музично-теоретичних дисциплін із участю студентів коледжу та учнів музичної школи (Літкович О.Ф., Жеревчук І.М.).брейн-ринг із хорознавства та практики роботи з хором (Григорцевич Н.П., Топорівська І.О. ) та 54 відкритих заняття з використанням інноваційних технологій навчання на всіх відділеннях коледжу.

7.Розпочата і продовжується робота в рамках тривалого колективного педагогічного проекту «До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського» до якої виявили бажання долучитися 14 викладачів коледжу.

 

- Студентські олімпіади, конкурси

- Науково-методична робота (публікаційна активність викладачів) за 2017-2018 н.р.

- Публікаційна активність студентів за 2017-2018 н.р.

- Підвищення кваліфікації (курси, конференції, семінари, конкурси, тренінги, самоосвіта) викладачів за 2017-2018 н.р.

 

Детальніше
Автор: admin Переглядів: 219

Звіт про методичну роботу
КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради
за 2016-2017 н.р.


Підготувала методист коледжу
Гордійчук Н.І.


Педагогічний колектив коледжу продовжує працювати над актуальною методичною проблемою: «Забезпечення високої якості освіти засобами інноваційних технологій навчання» на основі пріоритетних принципів:
- компетентнісного підходу;
- гуманізації;
- освітньої інтеграції;
- відкритості;
- оперативності;
- мобільності;
- оптимального поєднання індивідуальних і колективних форм методичної роботи.

В 2016-2017 н.р. методична робота була спрямована на вирішення наступних завдань:
- Формування готовності педагогів до роботи в інноваційному освітньому середовищі, розвитку творчого потенціалу педагогічного колективу, формування нового педагогічного мислення, забезпечення високої якості освітніх послуг.
- Організація та координування форм методичної роботи (на рівні циклових комісій, коледжу, міста, регіону та самоосвіти) для формування індивідуальної траєкторії підвищення рівня професійної компетентності педагогів.
- Підтримка та впровадження сучасних інноваційних проектів, як важливого чинника професійного розвитку педагогічних працівників.

Реалізація поставлених завдань здійснювалась в наступних напрямках:

1. Організація та проведення внутрішньоколеджних колективних форм методичної роботи:
- розширених засідань методичних рад з актуальних питань: «Про форми оцінювання самостійної роботи студентів» (Гордійчук Н.І., Ісмаїлова Н.І., Заблоцька Т.В., Літкович О.Ф., Григорцевич Н.П., Кушнерьова О.П. Уткіна О.В.), «Про результат апробації використання хмарних сервісів в навчальному закладі» (Гордійчук Н.І., Кірмуц Є.О.), «Про наукову роботу студентів» (Гордійчук Н.І., Кицак Л.В.);
- тематичних засідань циклових комісій: викладачів музично-теоретичних дисциплін «Забезпечення високої якості освіти засобами інноваційних технологій навчання» (Літкович О.Ф., Стеценко А.Г.), викладачів педагогіки і психології «Практико-орієнтований підхід у викладанні дисциплін психолого-педагогічного циклу» (Сидоренко К.П., Ісмаїлова Н.І., Вінарчук Т.М.), викладачів природничих та фізико-математичних дисциплін «Використання хмарних технологій як інструмент підвищення рівня фахової підготовки майбутнього педагога» (Будаківська Л.Й., Клоченок Д.К.), викладачів суспільно-філологічних дисциплін «Технології критичного мислення» (Концевич О.В.);
- семінару-практикуму для викладачів на тему: «Використання Online-сервісу організації навчального процесу Googlе Classroom (додатків Googlе: Googlе Диск, Googlе Форми, Googlе Документи)» (Клоченок Д.К., Кірмуц Є.О.);
- відкритих занять (54 заняття протягом навчального року), на яких слід відзначити їх практичну спрямованість та результативне впровадження технології розвиваючого навчання, проблемного навчання, технології розвитку критичного мислення, інформаційно-комунікативних технологій.

2. Організація та проведення наукових, навчально-методичних заходів на рівні коледжу, міста, області, регіону:
- методичного об’єднання заступників з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської області (Лейчук А.О., Май Т.В.);
- методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської області (Ісмаїлова Н.І., Бабійчук Т.В., Кицак Л.В., Концевич О.В.);
- методичного об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської області (Лейчук А.О., Антонюк В.В.);
- міського студентсько-учнівського веб-квесту з природничих дисциплін (Лагута А.В., Чернецька В.О.);
- ІІ учнівсько-студентської науково-практичної конференції з хорознавства на тему: «Хорове мистецтво України: історія та персоналії» з участю науковців, хормейстерів, студентів та учнів з Житомирської, Вінницької, Львівської областей України (організатори: Зеленянська Л.М., Григорцевич Н.П., керівники студентських наукових робіт: Зеленянська Л.М., Григорцевич Н.П., Стеценко А.Г., Топорівська І.О., Дьячук А.І., Дідус М.Г., Яблонська О.В.);
- конкурсу студентських наукових робіт з фахових та філологічних дисциплін (організатори: Гордійчук Н.І., Кицак Л.В., керівники студентських наукових робіт: Гордійчук Н.І., Кицак Л.В, Бабійчук Т.В., Концевич О.В., Поліщук І.В., Лагута А.В., Іваницька Т.П., Вознюк І.В., Гилярська О.І., Уткіна О.В., Колісник Л.Є., Григорцевич Н.П., члени журі: Солоп Т.І., Заблоцька Т.В., Пучковська Н.В.) та електронного збірника студентських наукових робіт;
- регіональної науково-практичної конференції «Дошкільна освіта Бердичівщини: досвід, проблеми, перспективи» з участю представників управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, Бердичівської районної державної адміністрації, Житомирського державного університету імені Івана Франка, а також практиків – завідувачів, методистів, вихователів ДНЗ м. Бердичева та Бердичівського району (організатори: Лейчук А.О., Гордійчук Н.І., Літкович О.Ф., Заблоцька Т.В., Мочалова Н.І.; учасники: Лагута А.В., Іваніцька Т.В., Левшун О.В., Лінчук В.В., Радовець Н.Г., Мельник Н.О.) та електронного збірника матеріалів конференції.

3. Організація методичного супроводу викладачів коледжу з метою реалізації індивідуального маршруту професійного зростання з питань:
- використання ефективних методів і прийомів проведення навчальних занять;
- організації і проведення семінарів, конференцій, конкурсів, інших форм навчально-методичної роботи;
- видавничої діяльності викладачів;
- організації самоосвітньої діяльності викладачів;
- використання інтернет-простору для підвищення якості освіти та професійного вдосконалення;
- кластерного підходу як системи професійного розвитку викладача;
- іміджевої складової сучасного викладача тощо.

4. Підвищення професійної компетентності викладачів коледжу шляхом науково-методичної співпраці з іншими закладами освіти. Видавнича діяльність викладачів.

4.1. Проходження курсів підвищення кваліфікації в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» ЦІППО НАПНУ (23 викладача).

4.2. Самоосвіта викладачів шляхом відвідування:
- ХІ Всеукраїнських Читань з Гуманної педагогіки в м. Київ (студентки ІУ курсів Сігнаєвська А., Хворостяна О., Мельничук Є.);
- фестивалів креативної музичної педагогіки в м. Київ (Мельник Н.О.);
- практичного семінару з Орф-педагогіки м. Київ (Мельник Н.О.)
- ІУ Всеукраїнського міжвузівського науково-практичного семінару «Культурологічний та педагогічний аспекти впровадження засобів музикотерапії у систему дошкільної, шкільної та вищої мистецької освіти» м. Переяслав-Хмельницький (Мельник Н.О.);
- Круглого столу в ЖДУ імені Івана Франка на тему: «Актуальні проблеми впровадження інноваційних технологій у галузі безперервної музичної освіти» м. Житомир (майстер-клас викладача Мельник Н.О.)
- ІІ Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів у м. Івано-Франківськ (Зеленянська Л.М., Григорцевич Н.П.);
- УІІІ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» у м. Івано-Франківськ (Зеленянська Л.М.);
- науково-публіцистичної конференції «Креативна лабораторія музикознавця» в м. Кропивницький (Зеленянська Л.М., Григорцевич Н.П.);
- ІУ Регіонального конкурсу хорових диригентів у м. Тернопіль (Зеленянська Л.М., Григорцевич Н.П.);
- тренінгу «Скрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального матеріалу» інституту педагогіки НАПН України м. Київ (Концевич О.В.);
- тренінгу «Інструменти Googl: робота та навчання» інституту педагогіки НАПН України м. Київ (Концевич О.В.);
- тренінгу професійного розвитку вчителів «Методика розвитку критичного мислення засобами різних предметів» м. Київ (Концевич О.В.);
- ІІІ Всеукраїнського форуму «Освіта для збалансованого розвитку» м. Київ (Колісник Л.Є.);
- УІ Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно-зорієнтований урок» м. Вінниця (Концевич О.В., Кицак Л.В., майстер-викладача Бабійчук Т.В.)

4.3. Участь викладачів і студентів у конкурсах.
- Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (студентка Шумська С., диплом І ступеня, викладач Бабійчук Т.В.)
- конкурс «Інновації в освіті - 2017» в ЖДУ імені Івана Франка (наукова робота на тему: «Синкретинізація методів арт-терапії та арт-педагогіки як ефективної технології у корекційно-розвивальному процесі дітей дошкільного віку» - викладач Уткіна О.В., лауреат конкурсу);
- конкурс «Інновації в освіті - 2017» в ЖДУ імені Івана Франка (наукова робота на тему: «Особливості формування інтересу до майбутньої професійної діяльності в студентів педагогічного коледжу» - викладач Заблоцька Т.В., диплом ІІ ступеня);
- веб-квест «Знавці природи» серед студентів педагогічних навчальних закладів І-ІІ р. а. центрального регіону України (студентка Куліш І., ІІІ місце, викладач Колісник Л.Є.);
- веб-квест «Знавці природи» серед студентів педагогічних навчальних закладів І-ІІ р. а. центрального регіону України (студентка Назарчук Н., ІІ місце, викладач Колісник Л.Є.);
- І обласний турнір юних літературознавців в м. Житомир, 2016 р. (член журі – викладач Кицак Л.В.)
- Обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка в м. Житомир, 2016 р. (член журі – викладач Кицак Л.В.)
- VІ обласний турнір юних журналістів в м. Житомир, 2017 р. (член журі – викладач Кицак Л.В.)
- Конкурс-захист науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України у секціях «Українська література», «Журналістика», «Зарубіжна література» в м. Житомир, 2017 р. (члени журі – викладачі Бабійчук Т.В., Кицак Л.В.)
- ІІІ обласний фестиваль-конкурс читців-декламаторів в м. Житомир, 2017 р. (члени журі – викладачі Бабійчук Т.В., Кицак Л.В.)

4.4. Участь викладачів і студентів у конференціях (очна та заочна форми).
- Міжнародний симпозіум «Між двох Левіафанів: Станіслав Лем і Львів» м. Львів, вересень, 2016 р. (викладач Кицак Л.В.)
- Міжнародна науково-практична конференція «Мільйон історій: поетика пригод у літературі та медіа» м. Бердянськ, вересень, 2016 р. (викладач Кицак Л.В., викладач Бабійчук Т.В.)
- Всеукраїнська науково-практична конференція «Поетика художнього тексту» м. Херсон, травень, 2017 р. (викладач Кицак Л.В.)
- Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійна освіта в умовах інтеграційних процесів: теорія і практика» м. Житомир, 2017р. (викладачі Зеленянська Л.М.,Стеценко А.Г., виступ на пленарному засіданні на тему: «Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців в умовах педагогічного коледжу» - викладач Григорцевич Н.П.)
- Всеукраїнська науково-прктична конференція «Мистецька освіта: проблеми і перспективи розвитку в контексті європейської інтеграції», м. Житомир 2016 р. (викладачі Григорцевич Н.П., Зеленянська Л.М., Султанбагомаєва В.І.);
- Всеукраїнська науково-практична конференція «П’яті Бугайківські читання», м. Ніжин, 2016 р. (викладач Бабійчук Т.В.)
- Всеукраїнська наукова конференція «Історіософія простору: тисячоліття волинської книжності», м. Остріг, 2016 р. (викладач Бабійчук Т.В.)
- Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми літературної освіти в середній та вищій школі», м. Київ, 2017 р. (викладач Бабійчук Т.В.)
- Всеукраїнська наукова конференція «Поетика художнього тексту», м.Херсон, 2017 р. (викладач Бабійчук Т.В.)
- Всеукраїнська науково-практична конференція «Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання», м.Вінниця 2017 р. (викладач Бабійчук Т.В.)
- Всеукраїнська науково-практична конференція «П’яті Волошинські читання «Творча майстерня Ніли Волошиної у проспекції філологічного простору Нової української школи», м. Миколаїв 2017 р. (викладач Бабійчук Т.В.)

4.5. Участь викладачів та студентів в конференціях та видавнича діяльність.

- Публікаційна активність викладачів за 2016-2017 н.р.
- Публікаційна активність студентів за 2016-2017 н.р.
Детальніше
Автор: admin Переглядів: 883
Теги: звіти

Звіт
про виховну роботу Бердичівського педагогічного коледжу
у 2016-2017 навчальному році


Н.І. Ісмаїлова,
заступник директора
з гуманітарної освіти і виховання


Сучасні політичні та соціальні процеси, що відбуваються в Україні, а також глобальні перетворення в освітній галузі обумовили нові підходи у виховній роботі коледжу, яка впродовж навчального року була спрямована на виховання свідомих, соціально активних громадян, творців гармонійних відносин у всіх сферах суспільного життя, життєво компетентних педагогічних фахівців нової генерації, здатних створювати і впроваджувати в життя найновіші технології.
Серед основних завдань у виховній роботі зі студентською молоддю пріоритетними стали:
 • виховання вільно думаючої особистості з глибоким почуттям патріотизму та чіткою громадянською позицією;
 • формування національної свідомості, мовної та правової культури студентів;
 • розвиток моральності, духовності, толерантності, життєвої компетентності;озброєння студентів універсальними навичками вирішення життєвих та професійних завдань;розкриття творчого потенціалу студентів та їх всебічний розвиток.

Для ефективної реалізації даних завдань в сучасних умовах у системі виховної роботи коледжу зроблено акцент на інноваційнності, впровадженні сучасних інформаційно-мережевих технологій, визнанні пріоритету самовиховання, видах діяльності, орієнтованих на розвиток потенціалу студентів, опануванні нових за змістом і формами методів управління виховним процесом та виховної діяльності.
Виховна діяльність у коледжі здійснювалась відповідно до пріоритетних напрямків, визначених Концепцією національно-патріотичного виховання.
За основними напрямами виховної роботи проведено 104 позанавчальні заходи різного спрямування, основні з яких були висвітлені на сайті коледжу та у ЗМІ.
Тенденція до осучаснення виховних форм та методів, поглиблення змістової компоненти позанавчальних заходів, їх емоційність, позитивні відгуки організаторів, учасників, глядачів – це ті провідні показники, що засвідчують якісні перетворення в організації виховної діяльності коледжу.
Слід відзначити наступні заходи:
 • зустріч у дружньому колі до Дня працівників освіти (Ісмаїлова Н.І.);
 • фестиваль флешмобів та танцювальних імпровізацій (Ісмаїлова Н.І., Клоченок Д.К., Студентська рада);
 • розважальна програма «Студентська хвиля 2016» до Дня студента (Студентська рада);
 • година спілкування «Трагічні уроки історії» до Дня пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій (Кицак Л.В.);
 • розвага До Дня СВ. Миколая (Уткіна О.В., Гілярська О.В.);мистецька композиція «Жінка – одвічна загадка природи» до Міжнародного жіночого дня (Жеревчук І.М.);
 • низка різноформатних заходів в рамках місячника правознавства (Малютенко З.М., Данилюк М. В.);
 • музично-літературна композиція «Лускунчик» (Остапюк Н.М.);вечір оперної арії «Інтриги оперних клавірів» (комісія викладачів постановки голосу);
 • театральна вітальня з героями драматичних творів Лесі Українки (Т.В. Бабійчук, О.В. Концевич);
 • вечір памяті «Микола Лисенко – гетьман української музичної культури» (Григорцевич Н.П.).

Впродовж навчального року проведено низку потужних заходів з формування іміджу коледжу , його популяризації серед мешканців міста, району, області, України.
У ширшому форматі проведено фестиваль-конкурс вокально-інструментальної творчості учнівської молоді «Музика, що єднає молодь» (О.В. Яблонська). Новим репертуаром здивували бердичівлян студенти-колядники в рамках проекту «Привітай Бердичів колядками» ( О.В. Яблонська, Н.Г. Радовець). У формі творчої зустрічі розпочато співпрацю з колективом музичної школи міста (В.В. Дубцов). Знайомство іноземців з українськими великодніми традиціями відбулося в рамках дружньої зустрічі «Великодні посиденьки» (Н.І. Ісмаїлова). На високому рівні цикловими комісіями проведено дні відкритих дверей. Профорієнтаційного спрямування набули і спортивні заходи, до яких були залучені учнівські команди з ЗОШ сіл та міст Житомирської, Вінницької областей.
У відповідь на суспільні виклики та події, які відбуваються в країні, у коледжі, вже традиційно, і цей навчальний рік не став винятком, проведено ряд благодійних заходів та акцій на підтримку військових у зоні АТО та людей різних соціально незахищених категорій. Серед них: благодійний ярмарок, метою якого було збір коштів на протезування Дермана Ігоря - військового, земляка, сина викладача коледжу, який отримав поранення у зоні АТО, мистецька композиція «Поділись добром» до Дня людей похилого віку у міському територіальному центрі для людей похилого віку, розвага до Дня СВ. Миколая для дітей-інвалідів, акції «Великодній кошик для українського воїна», «З добром у серці», плетіння маскувальної сітки.
У коледжі відкрито меморіальну дошку пам’яті герою-захиснику, випускнику коледжу Атішеву Р.О. та в цьому навчальному році проведено реквієми пам’яті загиблого у День захисника України, День пам’яті та примирення, у день річниці смерті.
Розгалужена система гурткової роботи у коледжі дала можливість задіяти у гуртках, клубах, факультативах, секціях близько 87% студентів і вже закріпилась на позиціях ефективного простору формування всесторонньо розвиненої особистості, компетентного фахівця з багатим світоглядом та сучасними орієнтирами розвитку власної особистості та суспільства загалом.
У 2016-2017 навчальному році особливо ефективно працювали: народний хор «Полісся» ( керівник В.І. Пупін), народна хорова капела Бердичівського педагогічного коледжу (керівник Л.М. Зеленянська), оркестр народних інструментів (керівник С.А. Ртіщев), студія «Чарівний світ Петраківки» (керівник О.В. Левшун), факультатив «Лялька-мотанка» (керівник Л.М. Кравчук), правовий клуб «Феміда»,спортивні секції з волейболу, міні-футболу (керівник Б.В. Антонюк), настільного тенісу, легкої атлетики (керівник В.В. Антонюк), баскетболу і кулькової стрільби ( керівник Ю.О. Поляничка).
Творчі колективи та студенти коледжу вже традиційно взяли активну участь у міських і обласних заходах, концертах, фестивалях.
Чіткі завдання та стратегію роботи впродовж навчального року мала студентська рада коледжу, діяльність якої спрямована на згуртування студентського колективу, розвиток демократичної культури, відповідальності, стимулювання громадської активність, формування навичок менеджменту та самоуправління, якісну організацію студентського дозвілля. Члени студентського самоврядування взяли активну участь у роботі структурних підрозділів коледжу, стали ініціаторами та реалізаторами низки цікавих дозвіллєвих заходів та проектів.
Органічною складовою єдиного освітнього процесу коледжу є виховна робота зі студентами-мешканцями гуртожитку. Вихователі у гуртожитку намагаються використовувати всі можливості виховного поля діяльності для максимального створення комфортних умов, які сприяють всебічному розвитку студентів. Координуючим органом у гуртожитку є студентська Рада гуртожитку, яка активно залучена до планування виховної роботи, організації дозвілля та побуту студентів.
З метою залучення студентів до активного громадського життя, виявлення кращого досвіду організації житлово-побутових умов для проживання, навчання та відпочинку, покращення стану матеріально-технічного забезпечення кімнат і секцій у гуртожитку проведено конкурс на Кращу кімнату та секцію, що з роками вже став традиційним. Мешканців кращих кімнат і секцій, які відзначило журі, премійовано.
Потужну матеріальну підтримку студентів соціально незахищених категорій, заохочення студентських ініціатив, допомогу в організації та проведенні масштабних молодіжних та профорієнтаційних проектів, заохочення найактивніших учасників громадського життя коледжу, переможців конкурсів, фестивалів, змагань здійснив Профспілковий комітет студентів коледжу.
Значна увага у коледжі приділяється створенню оптимальних умов для самореалізації студентів, прояву їх здібностей, можливостей, талантів. З цією метою студенти активно залучаються до написання статей на офіційний сайт коледжу, у студентську газету, до розробки сценаріїв позанавчальних виховних заходів. Вони є активними учасниками та переможцями обласних, регіональних та всеукраїнських конкурсів, олімпіад, спартакіад.
За 2016-2017 н.р. скарбниця досягнень коледжу поповнилась новими здобутками /Результати участі студентів у конкурсах, олімпіадах, фестивалях, змаганнях у 2016-2017 н.р./
Відтак, моніторинг якості виховної роботи, здійснюваний на протязі навчального року засвідчив, що культурно-виховний процес у коледжі має системний та комплексний характер і забезпечує реалізацію виховних завдань з усіх напрямків виховання.
Детальніше
Автор: admin Переглядів: 1 313

Оголошення

Увага!!! Для коректної роботи порталу Ви повинні увійти у власний акаунт коледжу (pryklad@bpedk.com.ua).

Документи доступні лише користувачам даного типу поштової адреси!

Для входу перейдіть за посиланням: https://www.google.com/gmail/

_________________________________________

Віртуальний методичний кабінет працює у тестовому режимі!

На разі відбувається доопрацювання та усунення недоліків у роботі, а також розширення функціоналу.

Якщо Ви помітили помилки чи проблеми у роботі, просимо Вас звернутись до координатора проекту (методиста) або адміністратора сайту коледжу.

Також усі зауваження, побажання та рекомендації по роботі приймаються листами на електронну пошту: admin@bpedk.com.ua

Дякуємо за співпрацю!

Теми форуму